ISKOLÁNK ELÉRHETŐSÉGEI

Pannon Oktatási Központ Gimnázium, Szakgimnázium, Technikum, Szakképző Iskola és Általános Iskola

Levelezési cím: H-2400 Dunaújváros, Pannon kert 1.

OM azonosító: 200290

Nyilvántartási szám: 04-0051-05

Felnőttképzési engedély: B/2020/000026, E/2020/000383

Web: http://www.pok.suli.hu

 

Fenntartó: Humán-Pszicho 2002 Oktató és Szolgáltató Nonprofit Kft.

Titkárság

Telefonszám: +36/25 431-890

E-mail cím: info@pok.hu

Gazdasági Iroda

Telefonszám: +36/25 513-505

E-mail cím: gazdasag@pok.hu

Szakmai képzések, Nyelvi képzések, Nyelvvizsgák

Telefonszám: +36/25 513-507, +36/25 513-508

 E-mail cím: kepzes@pok.hu

TELEPHELYEK ELÉRHETŐSÉGEI

Esti, iskola, érettségi

Dunaújváros

Kapcsolattartó: Sándor Melinda
Központi cím: 2400, Dunaújváros, Pannon kert 1
Email: dunaujvaros@pok.hu
Tel:+36-30-937-2193

Baja

Kapcsolattartó: Tarnay Péter
Cím: 6500, Baja, Katona J. u. 3
Email: baja@pok.hu
Tel:+36-70-332-1242

Békéscsaba

Kapcsolattartó: Bencsik Ilona
Cím: 5600 Békéscsaba, Széchenyi u. 4.
Email: bekescsaba@pok.hu
Tel:+36-30-631-8031

Budapest Károly krt.

Kapcsolattartó: Nagy Hajnalka
Cím: 1075 Budapest, Károly krt. 3/a
Email: budapest@pok.hu
Tel:+36-30-083-1123

Eger

Kapcsolattartó: Rézműves Ramóna
Cím: 3300 Eger, Knézich Károly utca 8.
Email: eger@pok.hu
Tel:+36-30-083-0302

HEVES

Kapcsolattartó: Rézműves Ramóna
Cím: 3360 Heves, Erkel Ferenc út 2.
Email: heves@pok.hu
Tel:+36-30-083-0302

KALOCSA

Kapcsolattartó: Kovács József Lászlóné
Cím: 6300 Kalocsa, Szent István király út 2-4., 36-38.
Email: kalocsa@pok.hu
Tel:+36-70-387-9425

KAPOSVÁR

Kapcsolattartó: László Klaudia
Cím: 7400 Kaposvár, Cukorgyár köz 8.
Email: kaposvar@pok.hu
Tel:+36-30-474-4850

KECSKEMÉT

Kapcsolattartó: Baranyi Zsuzsanna
Cím: 6000 Kecskemét, Deák Ferenc tér 1.
Email: kecskemet@pok.hu
Tel:+36-30-132-0509

KISKUNFÉLEGYHÁZA

Kapcsolattartó: Molnárné Németh Tünde
Cím: 6100 Kiskunfélegyháza, Móra tér 9.
Email: kiskunfelegyhaza@pok.hu
Tel:+36-30-675-4228

KISKUNHALAS

Cím: 6400 Kiskunhalas, Nagy Szeder István u. 1.
Email: kiskunhalas@pok.hu
Tel:+36-70-452-6834

NAGYECSED

Kapcsolattartó: Balogh Jánosné Melinda
Cím: 4355 Nagyecsed, Síp u. 7. Közösségi Ház
Email: nagyecsed@pok.hu
Tel:+36-20-394-4024

NYÍREGYHÁZA

Kapcsolattartó: Balogh Hajnalka
Cím: 4400 Nyíregyháza, Malom utca 30.
Email: nyiregyhaza@pok.hu
Tel:+36-30-482-4287

SIÓFOK

Kapcsolattartó: Rohonczi Istvánné
Cím: 8600 Siófok, Bajcsy-Zsilinszky u. 212
Email: siofok@pok.hu
Tel:+36-30-854-8447

SZÉKESFEHÉRVÁR

Kapcsolattartó: Virág Dorina
Cím: 8000 Székesfehérvár, Pirosalma utca 1-3.
Email: szekesfehervar@pok.hu
Tel:+36-30-132-0476

SZOLNOK

Kapcsolattartó: Bodnár Zsuzsanna
Cím: 5000 Szolnok, Abonyi út 36.
Email: szolnok@pok.hu
Tel:+36-30-491-9110

SZIGETHALOM

Kapcsolattartó: Kelemen Lilla
Cím: 2315 Szigethalom, Sport u. 4.
Email: szigethalom@pok.hu
Tel:+36-70-977-9680
Ügyfélfogadás: szerda, péntek 15:00-18:00
TOP